PC LUIZĖ pataria: praktiškos spintos revizijos taisyklės

PC LUIZĖ pataria: praktiškos spintos revizijos taisyklės

PC Luizė įsikūrusios drabužių bei avalynės parduotuvės “Kertus” specialistai dalinasi naudingais patarimais, kaip spintoje susikurti harmoniją:

 

Apgalvokite drabužių kategorijas, kurioms ruošite skirtingus rūbų derinius – laisvalaikis, namai, gamta, sportas, pramogos, darbas ar kiti.

Sąžiningai atsakykite, ar tikrai visi turimi drabužiai jums patinka, o galbūt laikas juos padovanoti. Paleiskite visus dvejoti verčiančius daiktus.

Atsirinkę tik nešiojamus drabužius, suskirstykite juos pagal skirtingus sezonus. Atėjus šiltajam sezonui, šaltajam skirtus drabužius pasidėkite tolimesnėse lentynose ar sudėkite į atskiras dėžes.

Išdėliokite visus drabužius aiškiai matomoje vietoje, o tada, pagal turimus pasirinkimus, aksesuarus ir avalynę, sugrūpuokite derančius.

Susikurtus derinius, jei yra galimybe, spintoje sudėkite atskirai pagal pradžioje numatytas veiklos kategorijas.

Peržiūrėkite, kokia paletė jūsų spintoje pagrindinė. Tuomet apsiperkant prie jos derinkite panašių atspalvių ar papildančius pirkinius, o galbūt ryškesnius akcentus. Tiesa, šie turi tikti ne tik prie vienos detalės.

Naudingas patarimas: susikurkite telefone atskirą nuotraukų albumą ir nusifotografuokite visus galimus variantus. Tuomet, kaskart prireikus, galėsite greitai apsispręsti, kokius drabužius pasiruošti.

Spintos reviziją atlikite prieš kiekvieną sezoną.