PC „Luizė“

Tai jaukus prekybos centras, kuriame kiekvienas greitai suras tai, ko ieško, taip pat galės mėgautis puikiai praleistu laiku. Čia įsikūrę reikalingiausios parduotuvės su aukštos kokybės produktais bei paslaugomis. Prekybos centras veikia nuo 2014 metų ir džiaugiasi kasmet augančiu lankytojų skaičiumi. Pasivaikščiokite virtualiai po prekybos centrą „Luizė“:

PC „LUIZĖ“ TURAS

Čia turime RIMI

Rimi HyperMarket– vienoje vietoje rasite visus maisto produktus lengviems pusryčiams ar ištaigingai vakarienei, taip pat ir namų apyvokos daiktus, reikalingus patogiai ir kokybiškai buičiai. Maisto produktų šviežumu, kulinarinių gaminių patiekimu bei kokybišku klientų aptarnavimu rūpinasi ne viena dešimtis „Rimi“ darbuotojų. 

Viskas, ko reikia

Rūpintis savo ar naminių gyvūnėlių sveikata, išskirtinėmis vaišėmis ar ieškoti dovanų yra labai lengva, nes pas mus rasite „Camelia“ vaistinę, veterinarinių prekių parduotuvę „Vet-1“. Pikantiškų užkandžių, skanių dovanų – firminėje „Džiugo“ parduotuvėje, o išskirtinių gaminių – Gėrybių rage. „Senamiesčio krautuvė“ prekiauja ekologiškais maisto produktais. Nudžiuginti artimuosius gėlėmis jums padės „La Fleur“.

Žaidimų aikštelė šeimai

Prekybos centras „Luizė“ – geriausias pasirinkimas jūsų šeimai. Vaikai ypač mėgsta naują ir šiuolaikiškai įrengtą žaidimų aikštelę. Sūpynės, čiuožyklos, slėpynių bokšteliai. Saugi erdvė smagiems žaidimams, suoliukai mamoms ir močiutėms. Visą šeimą suburs gardūs pietūs „Pipitos“ picerijoje. 

kontaktai


+370 698 07740

pcluize@newsec.lt

mus rasite


Šiaurės pr. 15,

LT- 92312, Klaipėda